We Are Buruhan, Creative Agency.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Carati eesmärk on kasvatada klientide äri läbi meedia.

CARAT on maailma esimene meediaagentuur, mis loodi 1968. aastal ja kuulub globaalsesse turunduskommunikatsiooni agentuuride gruppi Dentsu Aegis Network. Eestis tegutseb Carat juba ligi 20 aastat ning on üks juhtivaid meediaagentuure ka Lätis ja Leedus. Carat Eesti on osa rahvusvahelisest Carati ketist, mis on strateegiliseks partneriks juhtivatele brändidele 100-s riigis üle maailma.

Uued arengud digimaailmas ja muutuv tarbijakäitumine on loonud ajastu, mis on brändide jaoks enneolematult keerukas, kuid pakub ka erakordseid võimalusi. Eraldiseisvate meediatüüpide planeerimise asemel tegeleme me täna terviklike kommunikatsioonistrateegiate loomisega ostetud-omatud-teenitud meedia ökosüsteemis. Meie töö ei piirdu ainult meediaostu ja investeeringute optimeerimisega, vaid eesmärgiks on kliendi äri kasvatamine ja konkurentsieelise suurendamine.

Meie inimesed.

Kristo Reiland

Head of CARAT

kristo.reiland@carat.com
+372 51 34 329

Krista Allikmäe

Kliendisuhete juht

krista.allikmae@carat.com

Merike Peters

Planeerija

merike.peters@carat.com

Laidi Sal-al-Saller

Kliendisuhete juht

laidi.salalsaller@carat.com

Maarja Harju

Juunior kliendisuhete juht

maarja.harju@carat.com

Meie kliendid.

CARAT on turuliidrite usaldusväärne partner.